Strojírna STELON Břidličná s.r.o.

Současnost

SoučasnostCelkový podíl vývozu provozovny Strojírna STELON Břidličná  přesahuje 80% produkce. V současné době je hlavním výrobním programem strojírny výroba jednoúčelových strojů a zařízení pro linky na výrobu automobilů, jako jsou různé přípravky pro manipulaci na robotizovaných svářecích pracovištích včetně 3D tvarů, dopravníky a různé další součásti lisovacích zařízení.
Mezi hlavní odběratele strojírny patří renomované společnosti, které vyrábí a kompletují výrobní a montážní linky světovým výrobcům osobních automobilů v zemích EU.

Podle dodané výkresové dokumentace v současné době vyrábíme také nejrůznější tvářecí, dělící, balící a manipulační linky pro výrobu a montáž nejrůznějších výrobků a šrotovací nůžky ke šrotování kartónového papíru pro jeho následnou recyklaci.

Rovněž dodáváme velké opracované svarky, které slouží pro hutní výrobu. Zhotovené svarky mohou mít rozměry až 2000x4000mm.

Montáž je přizpůsobena pro montování celků až do délky 30m.

V roce 2006 došlo ve strojírně k zásadní změně organizace a řízení a byla přijata nová vize společnosti. Nová strategie firmy zaměřena na expanzi v kombinaci se stabilizací tradičních výrob předpokládá využití stávajícího potenciálu a zkušeností k udržení tradičních zákazníků i k rozšíření jejich portfolia. Pro potřebu soukromého sektoru vyrábí strojírna různé malosériové výrobky pro strojírenství, zemědělství a lesnictví.

 

MetalPlast Lipník n. B. a.s. provozovna Strojírna STELON Břidličná Česká republika